Konsultacje

Chcesz umówić się na pierwszą konsultację?

Pierwsza konsultacja
200 PLN

Jedno lub dwa spotkania wspierające w trudnej bieżącej sytuacji, psychoedukacja, wsparcie psychologiczne oraz wstępne rozpoznanie. Może to być początkiem dłuższej współpracy w ramach terapii indywidualnej. Sesja trwa 50 minut.

Terapia on-line
200 PLN

Konsultacje online są taką samą formą pomocy jak spotkania 1:1 na żywo, odbywają się natomiast na platformie wirtualnej z włączoną kamerą – nie ma możliwości prowadzenia terapii tylko poprzez pisanie/mówienie. Sesja trwa 50 minut.

Terapia indywidualna
200 PLN

Terapia indywidualna to forma pomocy dla osób znajdujących się w kryzysie, doświadczających stresu i borykających się z rożnego typu problemami - potrzebujących głębszej analizy oraz wglądu w zaistniałą sytuacje. Opiera się ona na szczególnej relacji terapeutycznej, empatii i wsparciu psychologicznym. Na takich spotkaniach ustalamy cele, poznajemy zasoby, szukamy przyczyn zaistniałych sytuacji i dążymy do ich rozwiązania. Sesja trwa 50 minut.

Terapia par
300 PLN

Terapia par to przede wszystkim pomoc parom w rozwiązywaniu trudności i kryzysów, znalezienie wspólnego języka, nauczenie się komunikacji w związku oraz pracy w obszarze seksualności. Sesja trwa 50 minut.

Zajęcia uwalniające emocje
150 PLN

Jest to jedno spotkanie lub cykl spotkań pomagający opanować emocje. Jeżeli cierpisz z powodu stresu, lęku, problemów ze snem, złego samopoczucia lub braku motywacji to idealny typ pracy dla ciebie. Nauczysz się jak pracować z oddechem oraz z ciałem tak aby ciało nie magazynowało nie potrzebnych negatywnych emocji. Zajęcia nie są dostępne w trybie online. Sesja trwa 50 minut.